Přiznávám, že nám to chvíli trvalo, ale konečně je to tady! Nasajte atmosféru prvního dostaveníčka majitelů a příznivců čtyřkolek CFMOTO!

Už podruhé se loni sjeli majitelé a příznivci motorek CFMOTO do Rožnova pod Radhoštěm. Jak to tam vypadalo se podívejte na videu, no a pokud vás akce zaujala, tak si dejte do kalendáře datum 16. září, kdy se bude konat třetí ročník téhle skvělé akce!

Při focení se nám na jednom místě sešlo expediční Mitsubishi a UTV od CFMOTO, tak nás napadlo zkusit takové malé porovnání. Ale moc vážně to prosím neberte:-)

CFMOTO představilo své jednoválcové novinky ve velkém stylu ve Francii a to si rozhodně žádalo video.

Dlouho jsme tu neměli škodolibou sbírku videí nehod všeho druhu a zjevně vám to chybí, takže tady to je! Berte to ale hlavně jako poučení, jak to nedělat, protože koukat na to na netu je mnohem levnější a bezpečnější, než to zkoušet naživo. 

Pokud ovládáte Francoužštinu, nebo angličtinu, podívejte se na zajímavé video o tom, jak Rangery pomáhají v práci dobrovolnicím, které se starají o zvířata s hodně pohnutými osudy. 

Tentokrát jsme natáčeli ve starém známém Hummer centru u Prahy. To doznalo řadu změn, takže jsme mohli UTVčko prohnat po nových překážkách. Nečekejte ale žádné drifty, skoky a podobné hovadiny, zato nás uvidíte při práci!

Polaris byl ve světě bugyn vždy průkopníkem, ostatně RZR bylo první side-by-side, které stálo za to. No a teď je tu zase něco nového. Místo toho, aby v Polarisu dál dolovali koně z přeplňovaného dvouválce, zabudovali tam čtyřválcový řaďák o výkonu 225 koní! Jak to zní a vypadá naživo jsme se podívali. No a příště už se snad i svezem!

 

Rally Albania je dnes už doslova legendární závod, na jehož startu nechybí spousta českých jezdců. Jaká byla atmosféra letošní Rally můžete vidět na parádním videu. 

Trať v Lokti má bezesporu světové parametry. Vždyť se tu už léta koná MXgp. Závody Mistrovství Evropy čtyřkolek a s nimi spojeného mistrovství světa sidecar se tu jelo poprvé. Podívejte se na závod z pohledu českého teamu SiX-3 Czech racing Team. Stojí to za to!