Pokud chcete kvalitní dětskou čtyřkolku, moc velký výběr nemáte. Teď je tu ale novinka od CFMOTO, která zatraceně dobře vypadá. My jsme jí dali do ruky malému závodníkovi, který jí pořádně prohnal. Co malý jednoválec umí se podívejte na videu. 

Smutná zpráva ochromila dakarské depo. ve včerejší etapě srazil kamion diváka, který po několika hodinách svým zraněním podlehl. Naneštěstí byl za volantem Aleš Loprais, který si jel s pohodlným náskokem pro své premiérové vítězství na Dakaru. Z pochopitelných důvodů ale ze závodu odstoupil. Jak celou situaci vidí sám aleš se můžete podívat na videu. 

Je to sice už pár měsíců, co skončil největší čtyřkolkářský podnik, který naše tratě kdy zažily, ale jak se říká, na dobré věci si stojí za to počkat. No a dočkali jsme se parádního videa, který ukazuje, jak si vedl český reprezentační tým. 

UTV si získávají čím dál větší popularitu a najdete je na hodně zajímavých místech. Jedním z nich je bikepark pro sjezdová a enduro kola v Německu.

Honda se nebojí dělat věci jinak i za cenu toho, že to ne vždy vyjde. Už představila pár modelů, které slušně řečeno nebyly moc úspěšné a povedené, ale to platí hlavně pro svět motorek. Ve čtyřkolkách naopak přišla s řadou nápadů, které už úspěšně prodává zatraceně dlouho. No a to nejzajímavější, čím vynikají čtyřkolky od Hondy je automatická převodovka. 

 

Gladiator Z1000 je první ostřejší bugyna od CFMOTO. Zatím ale neměla velké sportovní ambice a šlo hlavně o pohodové svezení v každém terénu. Teď je tu ale v Rkové verzi, která přibrala 10 koní výkonu, jiná ramena, širší podvozek a najednou je z toho úplně jiná mašina. Než se v ní svezeme, mrkněte na video!

Předem vás varuju, tohle video je zatraceně nakažlivý. Porsche dotáhlo myšlenku terénní 911 až tak daleko, že jí oblékla do dakarských barev z osmdesátých let a v počtu 2500 kusů jí nabídne zákazníkům. A takhle to vypadá. 

Suverénem evropských tratí posledních let je Estonec Kevin Saar. Čeští fanoušci ho letos mohli vidět hned třikrát a dokonce s ním oslavit i jeho pátý titul mistra Evropy, který získal na trati v Kaplici. Nasajte trochu atmosféry a rychlosti právě z tohoto závodu!

Přiznávám, že nám to chvíli trvalo, ale konečně je to tady! Nasajte atmosféru prvního dostaveníčka majitelů a příznivců čtyřkolek CFMOTO!

Už podruhé se loni sjeli majitelé a příznivci motorek CFMOTO do Rožnova pod Radhoštěm. Jak to tam vypadalo se podívejte na videu, no a pokud vás akce zaujala, tak si dejte do kalendáře datum 16. září, kdy se bude konat třetí ročník téhle skvělé akce!