Polaris představuje svoji modelovou řadu pro rok 2023 s působivým množstvím inovací, vylepšenou kvalitou a novými barvami u modelů RANGER, RZR, General a Sportsman. 

Jak jste mohli vidět třeba na našem posledním testu, tak pohodlí a komfortní prvky jsou v těchto strojích na čím dál vyšší úrovni. Pracovní, ale i sportovnější UTV nicméně pořád vypadají jako náklaďáček, nebo bugyna. No a proč je tedy nezkusili přiblížit současnému trendu SUV při zachování vlastností a výkonů v terénu?

UTVčka jsou tak trochu přehlížená kategorie. Není s nimi moc srandy a slouží hlavně k práci. Nejen proto si většinou titulní strany časopisů nevyslouží. Rozhodně to ale není oprávněné, tyhle mašiny jsou k nezaplacení!

Polaris se dlouhodobě účastní nejslavnějšího etapového závodu ve spolupráci s profesionálním teamem Extremeplus. Pro letošek představil Polaris novou generaci modelu RZR, která je doslova předurčená k závodění na Dakaru, takže není žádným překvapením, že Polaris právě oznámil prodloužení spolupráce s teamem a účast na Dakaru v roce 2023. 

CFMOTO je suverénně nejprodávanější značkou čtyřkolek u nás. Každoročně přibyde na naše a Slovenské silnice a polňačky tisíce nových strojů, takže se trochu divím, že se jejich majitelé zatím neměli možnost organizovaně setkat. 

Mitsubishi Motors Corporation (dále jen Mitsubishi Motors) oznámila, že m Mitsubishi Ralliart, který se zúčastní rallyové soutěže Asia Cross Country Rally (AXCR) 2022 s technickou podporou Mitsubishi Motors, ve dnech 27. a 28. června na terénní trati v Thajsku absolvoval zatěžkávací zkoušky rallyového speciálu Triton, a potvrdil tak hladký průběh příprav na uvedený rallyový podnik.

Představovat Land Cruiser je asi zbytečné. Z původně superodolného offrodu se stal velký a luxusní superodolný offroad, který stále nemá o své zákazníky nouze. I jeho nová generace bude dostupná v Evropě a to hned v limitované edici Matt Black se spoustou zajímavých doplňků a detailů.

Tentokrát jsme natáčeli ve starém známém Hummer centru u Prahy. To doznalo řadu změn, takže jsme mohli UTVčko prohnat po nových překážkách. Nečekejte ale žádné drifty, skoky a podobné hovadiny, zato nás uvidíte při práci!

Enyaqa jsme už testovali v létě, v zimě a sněhu, ale i tak jsme si nemohli nechat ujít možnost svezení a testu nového kupé RS, nejostřejšího elektromobilu, který kdy Škodovka postavila. 

Když bylo v USA představeno nové Bronco, říkal jsem si, že to je paráda, ale my na něj můžeme asi zapomenout, protože tohle auto tak nějak nezapadá do současného evropského trhu. No a světe div se, příští rok je tu!

CFMOTO
300SR
Sportovní motorka kategorie A2 v italském designu
Cena 102 990,-
www.cfmoto.cz
CFMOTO
650MT
Bestseller ze společné dílny CFMOTO a KTM
Ceny od 149 990,-
www.cfmoto.cz
Záruka
5 let

na všechny stroje
CFMOTO
www.journeyman.cz
CFMOTO
GLADIATOR
Z1000
SPORT
Agresivní budoucnost na dosah ruky!
www.cfmoto.cz
CFMOTO
300SR
Sportovní motorka kategorie A2 v italském designu
Cena 102 990,-
www.cfmoto.cz