Zima je tu a my se po 3 letech setkáme, na oblíbeném zimním srazu čtyřkolkářů, s názvem Jízda s pašíkem 2022. Možnost protáhnout sebe i svůj speciál, budete mít tentokrát v sobotu 17. prosince 2022. Zváni jsou opět všichni příznivci čtyřkolek a dobrého jídla i pití. 

Pašík 2022

Naše bohaté zkušenosti, s pořádáním akcí tohoto ražení, Vám zajistí velký zážitek, bez rozdílu značky Vaší čtyřkolky, náboženství, nebo Vašeho pohlaví. Budete si skvěle užívat, hlady ani žízní neumřete. Můžete se těšit na novinky z dílen CFMOTO. Bohatou tombolu, pro všechny zájemce, zajišťuje firma Journeyman CZ.
Akce je pořádána Rájem čtyřkolek s.r.o., ve spolupráci s Journeyman CZ, v Ráji čtyřkolek v Humpolci, v části Brunka 1519 a přilehlém uzavřeném soukromém offroad areálu, o celkové rozloze převyšující 3000 m2. K dispozici bude uzavřená a vytápěná pergola, pro všechny účastníky akce.

Sobota 17.prosince 2022 :


09:00 hod. sraz účastníků a ranní občerstvení
10:00 hod. odjezd ven z areálu
13:00 návrat do areálu na dobroty z prasátka ( vepřové hody)
14:00 soutěže ve sněhu, nebo další odjezd z areálu do setmění
V občerstvovací zóně pro Vás budou připraveny dva druhy polévek (ovarová a prdelačka) již od rána, v poledne potom budou jitrnice, jelita, zabíjačkový guláš, ovar přímo z kotle, řízky, výpečky. Vše bude možno jako pokaždé, zapít dobrým pivem, nebo jinou neméně kvalitní tekutinou. Čaj nebo jiné teplé nápoje chybět rozhodně nebudou. Parkování zajištěno, možnost ubytování v blízkých penzionech, ubytovně (pořadatel nezajišťuje).
Registrační poplatek pro účastníky na místě, činí pro 1 osobu 500,- Kč, ( v této ceně je po celý den veškeré občerstvení bez nápojů).

Svoji účast prosím potvrďte zakliknutím záložky "Zúčastním se". Přihlásit se na akci, můžete také na emailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Informovat se rovněž můžete na tel. +420724326989. Přihláška, s popisem, kolik vás přijede, je nutná a je podmínkou, pro účast na akci. Přihlašujte se do 10.12.2022!
Areál se nachází v obci Humpolec v části Brunka čp. 1519. Exit 90 - dálnice D1, směr Humpolec, z Humpolce dále směr obec Kaliště. Brunka je první obcí v tomto směru po výjezdu z Humpolce