Letošní balkan rally je minulostí. Závod byl tradičně velmi náročný a o to větší hodnotu má vítězství teamu CFMOTO Thunder racing. Kdo rally zná ví, že jsou důležité hlavně konstantní výsledky a šetření techniky, protože pokud jste rychlí a rozbijete čtyřkolku, je to tak nějak houby platné. 

2

Adomas Gančierius vyrážel už do poslední etapy s pohodlným náskokem, který si vytvořil během předchozích dnů rally. Vyhly se mu i technické problémy, které dříve trápili jeho letrové CFMOTO Gladiator X1000, které už několik závodů celý team ladí k dokonalosti a hlavně spolehlivosti. 6

"Bojovali jsme s velmi silnými soupeři, takže je pro nás toto vítězství velmi hodnotné. Podařilo se nám během celého roku vyladit čtyřkolku k dokonalosti. Velké díky patří samozřejmě celému teamu, bez kterého by výsledek rozhodně nebyl možný." řekl Adomas po převzetí trofeje pro nejrychlejšího jezdce kategorie čtyřkolek. 

7

Druhý jezdec CFMOTO Thunder racing teamu - Antanas Kanopkinas dojel celkově na čtvrtém místě. O celkovou bednu bojoval až do posledního dne, který rozhodně nebyl jen dojezdovou etapou. Mokrá trať hodně klouzala a jelo se opravdu naplno. 

1

Pro oba jezdce je Balkan rally velmi úspěšná a team se i nadále netají ambicemi na velké soutěže a třeba i Dakar. 

8

5

4