Pracovních čtyřkolek je na trhu celá řada a na výběr máte z řady značek, objemů a modelů. Co ale když chcete nekompromisní mašinu, která si nehraje na tahání dříví z lesa a do nákladů vám jí berňák nedá ať už je ve vládě kdokoliv? Takových je málo. Kromě žlutého etalonu Renegade je tu dnes k dispozici Scrambler od Polarisu. No a ten je v nabídce v nové limitce.

scrambler xp 1000 s 03 modal lg

On i základní Scrambler rozhodně stojí za to. Litrový řaďák má koní na rozdávání a rozhodně umí pobavit. Teda alespoň mě bavil královsky. Super je, že na rozdíl od pracáků je tady podvozek, který funguje i při ostré jízdě třeba na motokrosové trati. V zatáčce se nenaklání, můžete s ním skákat, jezdí po zadních, prostě všechno, kvůli čemu si čtyřkolku kupujete. 

scrambler xp 1000 s 02 modal lg

No a aby to nebylo málo, je tu nejostřejší a nejvychytanější limitka Scramblera pod označením XP S. Nejdůležitější je samozřejmě podvozek. Tlumiče s plnohodnotným nastavením dodal Walker Evans. Pokud tuhle značku neznáte, tak zkuste pogooglit, protože jsou to jedny z nejlepších jednotek, které si můžete na svou mašinu dát. 

scrambler xp 1000 s 01 modal lg

Limitka má také širší ramena, díky kterým je dost obtížné čtyřkolku převrátit. Myslelo se ale i na doplňky, jako třeba na světelnou rampu. Jo a ještě pár čísle. Čtyřkolka má výkon 89 koní, světlou výšku 36cm a 27" gumy. No a můžete ho mít v jakékoliv barvě, když to bude žluto-modrá.

scrambler xp 1000 s specs lg