Lukáše Krpálka vám asi představovat nemusím. Dvojnásobný olympijský vítěz, dvojnásobný mistr světa, trojnásobný mistr Evropy v Judu. No a nově taky čtyřkolkář!

Horejsek Krpalek 1

Český sportovec roku spojil své síly s prodejcem Auto Horejsek a stal se tak jeho ambasadorem. No a právě včas, aby byl u otevření nového dealerství CFMOTO v České Lípě. V showroomu najdete kompletní modelovou řadu CFMOTO motorek, čtyřkolek a samozřejmě také příslušenství a oblečení. Nechybí ale ani čtyřkolky, motorky a pitbiky Kayo, se kterými jsme už taky měli tu čest.

Horejsek Krpalek 73

Lukáš samozřejmě při otevření showroomu nemohl chybět a s ním třeba i oddíl mladých judistů. Že je to opravdový sympaťák a sláva mu rozhodně do hlavy nestoupla dokazují stohy podepsaných plakátů i ochota dát se do řeči s každým, kdo o to stál. 

Horejsek Krpalek 16

No a jakou mašinu si Lukáš z Auto Horejsek odvezl? Nejlepší judista olympijských her je kus chlapa a nejen proto sáhnul pro tom největším, co má CFMOTO k dispozici - Gladiatoru X1000 a to rovnou v limitované verzi Overland, kterou jsme měli možnost v létě pořádně otestovat. 

5693B5FD FE85 456F 9251 A46477042469

No a protože je tu zima a na horách konečně i hromada sněhu, má Lukáš mašinu obutou rovnou i na sněžných pásech Camso. No a jak fungují hned vyzkoušel. Jestli ho to bavilo můžete posoudit sami podle fotek, já myslím, že dobrý:-) 

Horejsek Krpalek 18

Lukáš se toho každopádně hned od začátku nebojí a Gladovi dává pořádně za uši. Nebojí se skoků, výjezdů, ani hlubokého sněhu. Tak ať slouží!

Fotogalerie

Text: Matěj Oliva

Foto: Journeyman